Menu

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, co do funkcjonowania sklepu.
tel. 510 180 933
tel. 2 531 808 397
tel/fax (86) 476 30 80
email w.rokicki@wp.pl
gg 37976174
Skype Me™!

Lub skorzystaj z formularza:
- Kontaktowego

Pompy ciepła


MONTAŻ - SPRZEDAŻ - SERWIS 

POMP CIEPŁA                                                     

Pompy ciepła
Pompy ciepła wykorzystują ciepło geotermalne, które stanowi energia słoneczna zakumulowana w gruncie, wodach gruntowych i powierzchniowych zbiornikach wodnych. Wybór odpowiedniego źródła energii zależy od takich czynników, jak zapotrzebowanie na energię, rodzaj systemu centralnego ogrzewania oraz rodzaj gruntu, na którym stoi budynek. System grzewczy na bazie gruntowej pompy ciepła NIBE zapewnia ogrzewanie budynku i ciepłą wodę użytkową, jak również może realizować funkcję chłodzenia w okresie letnim.
 

Gruntowe pompy ciepła


NIBE™ F1255

Gruntowa pompa ciepła z wbudowanym zbiornikiem ciepłej wody. Dzięki sprężarce inwerterowej, pompa ciepła automatycznie dopasowuje się do zmiennego zapotrzebowania na ciepło budynku w ciągu roku.


NIBE™ F1255 PC

Gruntowa pompy ciepła z wbudowanym modułem chłodzenia pasywnego i zintegrowanym zbiornikiem ciepłej wody. Dzięki sprężarce inwerterowej, pompa ciepła automatycznie dopasowuje się do zmiennego zapotrzebowania na ciepło budynku w ciągu roku.NIBE™ F1155

Jednofunkcyjna gruntowa pompa ciepła, z możliwością podłączenia zewnętrznego zbiornika ciepłej wody. Dzięki sprężarce inwerterowej pompa ciepła automatycznie dopasowuje się do zmiennego zapotrzebowania na ciepło budynku w ciągu roku.


NIBE™ F1155 PC

Jednofunkcyjna gruntowa pompa ciepła z wbudowaną funkcją chłodzenia pasywnego, z możliwością podłączenia zewnętrznego zbiornika ciepłej wody. Dzięki sprężarce inwerterowej pompa ciepła automatycznie dostosowuje się do zmiennego zapotrzebowania na ciepło budynku w ciągu roku.
NIBE™ F1245

Gruntowa pompa ciepła z wbudowanym zbiornikiem ciepłej wody, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u.


NIBE™ F1245 PC

Gruntowa pompa ciepła z wbudowaną funkcją chłodzenia pasywnego i zintegrowanym zbiornikiem ciepłej wody, przeznaczona do ogrzewania, chłodzenia i produkcji c.w.u.NIBE™ F1145

Jednofunkcyjna gruntowa pompa ciepła, z możliwością podłączenia zewnętrznego zbiornika ciepłej wody, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u.


NIBE™ F1145 PC

Jednofunkcyjna gruntowa pompa ciepła, z wbudowaną funckja chłodzenia pasywnego i możliwością podłączenia zewnętrznego zbiornika ciepłej wody, przeznaczona do ogrzewania, chłodzenia i produkcji c.w.u.NIBE™ F1226

Gruntowa pompa ciepła z wbudowanym zbiornikiem ciepłej wody, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u.

 NIBE™ F1126

Jednofunkcyjna gruntowa pompa ciepła, z możliwością podłączenia zewnętrznego zbiornika ciepłej wody, przeznaczona do ogrzewania i produkcji c.w.u.NIBE™ F1345

Gruntowa dwusprężarkowa pompa ciepła do ogrzewania budynków wielorodzinnych i komercyjnych. 


Powietrzne pompy ciepła 


Powietrze zewnętrzne można wykorzystać do ogrzewania, a także do chłodzenia budynku. Nawet przy ujemnych temperaturach, powietrze zawiera ciepło, które można odebrać dzięki pompie ciepła typu powietrze/woda, a następnie wykorzystać je do ogrzania domu oraz do produkcji ciepłej wody użytkowej. Ta sama pompa ciepła może być wykorzystana jako jednostka klimatyzacyjna, chłodząc dom w okresie letnim. Pompy ciepła powietrze/woda jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, w związku z czym wykonywanie dolnego źródła w postaci sond pionowych lub kolektora gruntowego jest zbędne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do -25oC. Powietrzne pompy ciepła stanowią znakomitą alternatywę dla pomp gruntowych, gdy działka jest mała i nie ma żadnej możliwości wykonania wymiennika gruntowego lub w przypadku, gdy chcemy zmniejszyć koszty ogrzewania domu, zasilanego innymi, konwencjonalnymi źródłami ciepła, takimi jak kotły olejowe, bądź zasilane propan-butanem. 


 NIBE™ F2120

Pompa ciepła powietrze/woda, z technologią EVI i wbudowaną funkcją chłodzenia, zapewniająca produkcję ciepła nawet przy -25°C na zewnątrz.

 
NIBE™ F2040

Pompa ciepła powietrze/woda o modulowanej mocy grzewczej, dzięki sprężarce inwerterowej. Zintegrowana funkcja chłodzenia aktywnego.
NIBE™ SPLIT

Pompa ciepła powietrze/woda typu split, zapewniająca ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową.

 

 
NIBE™ AP-AW30

Dwusprężarkowe pompy ciepła powietrze-woda, do budynków komercyjnych.

 
 


HK 200M

Kompaktowa centrala wewnętrzna do systemów z powietrznymi pompami ciepła NIBE typu monoblok.


HK 200S 

Kompaktowa centrala wewnętrzna do systemów z powietrznymi pompami ciepła NIBE SPLIT.

 
NIBE™ VVM 310

Kompaktowa centrala wewnętrzna do systemów z powietrznymi pompami ciepła NIBE typu monoblok.

NIBE™ VVM 320

Kompaktowa centrala wewnętrzna do systemów z powietrznymi pompami ciepła NIBE typu monoblok.

NIBE™ VVM 500

Kompaktowa centrala wewnętrzna z dodatkową wężownicą solarną do systemów z powietrznymi pompami ciepła NIBE typu monoblok. 

NIBE SMO 20

Moduł sterujący

 


NIBE SMO 40

Zaawansowany moduł sterujący

 


HEWALEX PCCO SPLIT

Pompa ciepła typu powietrze/woda PCCO SPLIT posiada budowę typu SPLIT złożoną z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Jest przewidziana do ogrzewania, a także chłodzenia pomieszczeń oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

 

HEWALEX Pompa ciepła z podgrzewaczem wody PCWU 200K

Pompa ciepła typu powietrze/woda o mocy 1,5 kW posiada zintegrowany podgrzewacz ciepłej wody użytkowej o pojemności 200 litrów wykonany ze stali nierdzewnej, z dodatkową jedną wężownicą grzejną.HEWALEX Pompa ciepła z podgrzewaczem wody PCWU 300K

Pompa ciepła typu powietrze/woda o mocy 2,3 kW posiada zintegrowany podgrzewacz ciepłej wody użytkowej o pojemności 300 litrów wykonany ze stali nierdzewnej, z dodatkową wężownicą grzejną. Sterownik G426 posiada rozszerzony zakres funkcji.HEWALEX Pompa ciepła z podgrzewaczem wody PCWU 200eK

Pompa ciepła typu powietrze/woda o mocy 1,8 kW posiada zintegrowany podgrzewacz ciepłej wody użytkowej o pojemności 200 litrów wykonany ze stali emaliowanej, z dodatkową jedną wężownicą grzejną. 


Oferujemy pełen serwis oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, itpPosiadamy CERTYFIKAT nadany przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT), który wymagany jest przez ustawę z dnia 15 maja 2015r. o substancjach zubażających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych.

W praktyce oznacza to, że serwisant posiadający certyfikat i wykonujący czynności wymagające wpisu do Karty Urządzenia lub Karty Systemu Ochrony Przeciwpożarowej będzie dokonywał wpisu w obecności pracownika operatora, który posiada konto w CRO, i ten pracownik po zalogowaniu się do CRO udostępnia daną Kartę Urządzenia albo Kartę Systemu Ochrony Przeciwpożarowej i w jego obecności serwisant dokonuje wpisu do Karty.