Menu

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, co do funkcjonowania sklepu.
tel. 510 180 933
tel. 2 531 808 397
tel/fax (86) 476 30 80
email w.rokicki@wp.pl
gg 37976174
Skype Me™!

Lub skorzystaj z formularza:
- Kontaktowego

Klimatyzatory

  Klimatyzator jest prostym (i coraz tańszym) sposobem na poprawienie komfortu życia podczas upałów. Nie tylko ochładza powietrze, ale także usuwa z niego nadmiar wilgoci. A im mniej jest wilgoci w rozgrzanym powietrzu, tym lepsze jest nasze samopoczucie.

Nasza firma posiada klimatyzatory renomowanych firm między innymi:


  
    


  Współczesne urządzenia klimatyzacyjne zapewniają wysoki komfort przebywania w pomieszczeniach zapewniając dobranie optymalnej temperatury zarówno podczas trybu chłodzenia jak również grzania. Obok podstawowych zadań urządzeń klimatyzacyjnych jest zapewnienie równowagi pomiędzy wilgotnością i temperaturą. Dodatkowo funkcja oczyszczania powietrza gwarantuje doskonałą atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych przez cały rok. Obecne normy energetyczne gwarantują, że urządzenia muszą spełniać wysokie wymogi energooszczędności oraz o niskiej emisji gazów co jest zarówno dowodem dbałości o środowisko naturalne jak i racjonalizacja wydatków na rosnące ceny energii elektrycznej.
 

  Systemy klimatyzacji split wyposażone w pompy ciepła zapewniają podczas eksploatacji racjonalizację kosztów zużycia energii elektrycznej przy zachowaniu wysokiej efektywności oraz ochrony środowiska naturalnego. Podczas pracy urządzeń stosowane są programy indywidualnych trybów pracy dla konkretnych pomieszczeń w oparciu o harmonogramy tygodniowe i miesięczne. Istnieje również możliwość integracji z systemy inteligentnego zarządzania obiektem, przy wykorzystaniu czujek ruchu i programów pracy dobowej co pozwala na wyraźną redukcje zużycia energii.
 

Zastosowanie

  • Mieszkania
  • Domy i budownictwo wielorodzinne
  • Sklepy
  • Restauracje


Chcesz otrzmać ofertę?

Zadzwoń tel/fax (86)476-30-80
               kom   531-808-397 

ul. Szosa Mazowiecka 22
18-218 Sokoły
w.rokicki@onet.pl