Menu

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, co do funkcjonowania sklepu.
tel. 510 180 933
tel. 2
tel/fax (86) 476 30 80
email w.rokicki@wp.pl
gg
Skype Me™!

Lub skorzystaj z formularza:
- Kontaktowego

NIBE- 5 LAT GWARANCJI

NIBE- 5 LAT GWARANCJI

Czwartek, 09 Marca 2023

Pompy ciepła NIBE – SZWEDZKA JAKOŚĆ


Zastanawiasz się nad wymianą swojego starego kotła na nową, ekologiczną i energooszczędną pompę ciepła NIBE?

A może budujesz dom i zastanawiasz się nad źródłem ciepła, które zapewni Ci ogrzewanie domu  zimą, chłodzenie latem oraz ciepłą wodę użytkową?

 

 

Szwedzkiej jakości pompy ciepła NIBE zapewnią Ci optymalny komfort w Twoim domu. 

NIBE AB to największy producent urządzeń grzewczych na rynku europejskim, należący do grona liderów sprzedaży pomp ciepła i elektrycznych ogrzewaczy wody. Ten szwedzki koncern od 1952 roku zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. dołączyła do rodziny NIBE w 2000 roku, stopniowo wprowadzając do oferty urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym pompy ciepła, stając się jednym z liderów sektora w Polsce.

Specjalnością koncernu NIBE AB ze Szwecji jest tworzenie światowej klasy rozwiązań w dziedzinie zrównoważonej energii, w tym energooszczędnych pomp ciepła.
W ramach promocji NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oferuje bezpłatnie,
5-letnią gwarancję na:

powietrzne pompy ciepła NIBE:
NIBE SPLIT (NIBE AMS), NIBE S2125, NIBE F2120, NIBE F2040

gruntowe pompy ciepła NIBE:
NIBE S1255, NIBE S1155, NIBE S1255 PC, NIBE S1155 PC, NIBE F1226, NIBE F1126, NIBE F1245, NIBE F1145, NIBE F1245 PC, NIBE F1145 PC

wentylacyjne pompy ciepła:
NIBE F370, NIBE F470, NIBE F730, NIBE F750
Pompa ciepła NIBE - dlaczego warto?

Pompy ciepła NIBE to jedne z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych, które pozwalają na oszczędzanie energii i redukcję emisji szkodliwych substancji.

W obecnych, trudnych czasach ograniczonej dostępności paliw kopalnych i ich gwałtownie rosnących cen, ogrzewanie pompą ciepła, która aż 80% energii pozyskuje z natury, jest najbardziej oszczędnym i bezpiecznym, a jednocześnie ekologicznym rozwiązaniemPompy ciepła mogą zapewnić najwyższą – spośród wszystkich dostępnych źródeł ciepła – efektywność energetyczną i tym samym najniższe koszty eksploatacyjne. Popularność pomp ciepła NIBE gwałtownie rośnie ze względów ekologicznych, jak też ekonomicznych, ponieważ przy ich zakupie i instalacji możemy liczyć na wsparcie finansowe w ramach rządowych programów dofinansowania.

Inwestycja w pompę ciepła jest zawsze opłacalna, bo jest to jedyna dostępna technologia, która we współpracy z instalacjami OZE wytwarzającymi energię elektryczną do jej zasilania takimi jak np. systemy fotowoltaiczne, umożliwia niemal darmowe ogrzewanie, i co ważne również chłodzenie budynków.